Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Ülker’in Burdur’a geliş sebebi belli oldu.

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Ülker’in Burdur’a geliş sebebi belli oldu. Ülker, Burdur’da eski dostu Suat Can’ı ziyaret etti. 

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Ülker’in Burdur’a geliş sebebi belli oldu. Ülker, Burdur’da eski dostu Suat Can’ı ziyaret etti. 

Türkiye’nin en önemli iş insanlarından Murat Ülker,  dün saat  16.00 sıralarında Helikopter ile Burdur’a geldi.  Ülker’in helikopteri Şeker Fabrikası bahçesine indi. Ülker, buradan otomobille eski dostu, önceki yıllarda Ülker Burdur  bayiliğini yapan Suat Can’ı ziyaret etmek için Can’ın yanına gitti. Suat Can, bi süre sohbet ettiği Ülker’e Akman Pide Salonu’nda Burdur Şiş ikram etti. Suat Can’a ait marketi de ziyaret eden Ülker daha sonra Muğla’nın Bodrum ilçesinde bu yıl 26’ncısı düzenlenen Batı Anadolu Rallisi’ne katılmak üzere Bodrum’a hareket etti. 

Ülker’le uzun yıllara dayalı dostlukları olduğunu söyleyen Suat Can: “Sayın Murat Ülker, uzun zamandır gelmek istiyordu. Dün ziyaretime geldi. Bir süre sohbet ettik. Burdur Şiş İkram ettik. Daha sonra Bodrum’daki ralliye katılmak üzere Burdur’dan ayrıldı.” dedi.

Burdur Gündem

Murat ÜlkerBurdur ziyaretTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.