Son dakika akaryakıt zammı!

Son dakika akaryakıt zammı! Benzin ve motorine zam yapılacak. Zamlı fiyatlar ile bu gece itibarıyla geçerli olacak akaryakıt fiyatlarını haberimizde bulabilirsiniz.

Brent petrol fiyatları ve döviz kurlarındaki değişikliklerle birlikte akaryakıt fiyatlarında hareketlilik sürüyor. Son günlerde akaryakıt fiyatlarında yaşanan artışlara bir yenisi daha ekleniyor. Alınan bilgilere göre, bu gece yarısından itibaren benzin ve motorin fiyatları artacak.

PETROL VE DÖVİZ DALGALANIYOR, FİYATLAR YERİNDE DURMUYOR

Akaryakıt fiyatlarındaki dalgalanmalar, brent petrol fiyatları ve döviz kurlarındaki değişimlerle yakından ilgili. Vatandaşlar, benzin ve motorin fiyatlarındaki bu değişimleri yakından takip ediyor. Son olarak, 24 Haziran itibarıyla geçerli olacak yeni zam haberi geldi.

BENZİN VE MOTORİNE NE KADAR ZAM GELECEK?

24 Haziran Pazartesi gecesi itibarıyla, benzin ve motorin fiyatlarında önemli bir artış bekleniyor. Benzin fiyatlarına 2 TL, motorin fiyatlarına ise 1,68 TL zam yapılacağı belirtiliyor. 

BU GECE YARISI GEÇERLİ OLACAK

Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak zamlar, akaryakıt fiyatlarının yeniden yükselmesine neden olacak. Vatandaşlar, bu artışları dikkate alarak akaryakıt alımlarını planlayabilirler.

İSTANBUL ANADOLU YAKASI AKARYAKIT FİYATLARI

Benzin fiyatı: 39,75 TL
Motorin litre fiyatı: 40,23 TL
LPG 19,30 TL

İSTANBUL AVRUPA YAKASI FİYATLARI

Benzin fiyatı: 39,84 TL
Motorin litre fiyatı: 40,29 TL
LPG 19,78 TL

ANKARA

Benzin litre fiyatı: 41 TL
Motorin litre fiyatı: 41,26 TL
LPG fiyatı: 19,76 TL

İZMİR

Benzin litre fiyatı: 43,63 TL
Motorin litre fiyatı: 44,70 TL
LPG litre fiyatı: 19,36 TL

akaryakıtzamTürkiye

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.