Resmi gazetede yayımlandı! Burdur'da kaymakam ve vali yardımcılarının yerleri değişti

Resmi Gazete'de yayımlanan kararnameyle Burdur'da 3 kaymakam ve 2 vali yardımcısının görev yeri değişti. Detaylar burada...

Resmi Gazete'de yayımlanan kararnameyle Burdur'da 3 kaymakam ve 2 vali yardımcısının görev yeri değişti.

Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre Burdur Vali Yardımcıları’ndan Yasin Özcan, Kırşehir Vali Yardımcılığına, Yunus Emre Akpınar ise Hakkari Şemdinli Kaymakamlığına atandı.

Yeni atamalar kapsamında, Aydın Vali Yardımcısı Mehmet Gödekmerdan, Zonguldak Vali Yardımcısı Mehmet Türk ve Amasya Vali Yardımcısı Faruk Ekiz Burdur Vali Yardımcılığı görevlerine getirildi.

Kaymakam atamalarında ise Gölhisar Kaymakamı Kadir Ulusoy, Diyarbakır Ergani Kaymakamlığına, Yeşilova Kaymakamı Zafer Şahin, Artvin Murgul Kaymakamlığı’na, Tefenni Kaymakamı Ömer Faruk Ateş ise Hakkari Derecik Kaymakamlığı’na atandı.

Ayrıca, Mardin Dargeçit Kaymakamı Emre Çiftçi, Gölhisar Kaymakamlığı’na atanırken, Tefenni ve Yeşilova Kaymakamlıkları için henüz bir atama yapılmadı.

kaymakamvali yardımcısıatamakararResmi gazateBurdur HaberleriTürkiye

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.