Muhtarlardan Başkan Özel'e Ziyaret

Çeltikçi ilçesi ve köy muhtarları, Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal Özel'i ziyaret ederek bölgenin tarımsal kalkınması için istişarelerde bulundular.

Çeltikçi Mahalle ve Köy muhtarları ziyareti... Çeltikçi Merkez Cami Mahallesi Muhtarı Mustafa BÜLBÜL, Çeltikçi Merkez Konak Mahallesi Muhtarı Mustafa Ali ÇAKIR, Bağsaray Köyü Muhtarı, Erkan ÖZDAMAR, Çebiş Köyü Muhtarı Harun ACAR ve Kuzköy Muhtarı Arif ALTAŞ 'dan oluşan heyet Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal ÖZEL'i ziyarette bulundular.

Çeltikçi ilçesi ve köylerinde tarımsal üretimin geliştirilmesi, tarımsal kalkınmanın sağlanması açısından Bucak Ziraat Odası ve Çeltikçi merkez köy muhtarlıkları ile birlikte iş birliği içerisinde bölgenin tarımsal gelişimine yönelik yapılması gereken konular istişare edildi.

Bucak Ziraat Odası Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, " 31 Mart 2024 Mahalli İdare seçim sonucunda yeni dönem göreve seçilen muhtarlarımızı tebrik ediyoruz . Görevlerinde başarılar diler, ziyaretlerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz. " ifadelerine yer verdi.

köymahalleBilal Özelmuhtarlarziyaretmahalle muhtarlarıTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.