MHP'li belediye başkanı Ramazan Ezin mazbatasını aldı

Burdur Çeltikçi'de yapılan yerel seçimler sonrasında seçilen MHP'li belediye başkanı Ramazan Ezin, bugün Bucak Adliye Sarayında mazbatasını aldı.

Burdur'un Çeltikçi ilçesinin yeni belediye başkanı seçilen MHP’li Ramazan Ezin mazbatasını alarak görevine başladı. Başkan Ramazan Ezin, “Çeltikçi'mizi daha ileriye taşımak için canla, başla, gayretle çalışacağız” dedi.

Çeltikçi için bir yolculuğa çıktıklarını belirten Belediye Başkanı Ramazan Ezin, “Rabbim şükürler olsun bu makamı bizlere nasip etti. Tek duamız çıktığımız bu yolculukta sizlere mahcup olmamak. Çeltikçi'mizin hak ettiği değeri, hak ettiği yere taşımaktır” diye konuştu.

Kendisini destekleyen vatandaşlara teşekkür eden Ramazan Ezin, “Çeltikçi'mizi daha ileriye taşımak için canla başla gayretle çalışacağız. Siz bizleri seçtiniz. Allah ömür verdiği müddetçe daha yeşil, daha yaşanabilir ve daha müreffeh bir Çeltikçi için gece, gündüz demeden çalışacağımızın sözünü veriyorum” şeklinde konuştu.

son dakikamazbataRamazan EzinTürkiye

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.