Mehmet Akif Mahallesi Muhtar Adayı Adem Mutlucan'dan Aza Adayları Açıklaması

Uzun süredir ev ve esnaf ziyaretleriyle çalışmalarına devam eden Mehmet Akif Mahallesi muhtar adayı ADEM MUTLUCAN merakla beklenen aza adayı listesini açıkladı.

Uzun süredir ev ve esnaf ziyaretleriyle çalışmalarına devam eden Mehmet Akif Mahallesi muhtar adayı ADEM MUTLUCAN merakla beklenen aza adayı listesini açıkladı.

Aza adaylarını açıklayan muhtar adayı ADEM MUTLUCAN açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"Bucak'ın güzide mahallelerinden biri olan, Mehmet Akif Mahallesi'ne hizmet edebilmek için her kesime ve her yaş grubuna hitap edebilecek bir aza adayı listesi oluşturduk.

Aza adaylarımızı belirlerken birinci önceliğimiz aza adaylarımızın gözlerinde gördüğümüz, sözlerinde duyduğumuz hizmet etme aşkı ve aktif çalışmadaki istekli tutumları oldu.

Mehmet Akif Mahallesine hizmet için, aza adaylarımızla birlikte çaba harcayacağız.

Mahallemizdeki eksiklerin giderilmesinin yanı sıra, ilk iş olarak; daha sonra da kimin muhtar seçildiğine bakılmaksızın yeri belli olarak kalacak olan, Mehmet Akif Mahallesi muhtarlık konağını ve sosyal tesisini kazandırmak istiyoruz. Başka mahallelerde görüp imrendiğimiz, aktif muhtarlığı inşallah sizlerin teveccühüyle mahallemize kazandıracağız.

İnanıyorum ki saygıdeğer Mehmet Akif Mahallesi seçmenlerimiz, aday tüm arkadaşlarımızın hakkında en doğru kararı verecektir.

Sosyal ve aktif bir insan olarak, aza adayı arkadaşlarımızla birlikte mahallemize hizmet etmek istiyoruz. Saygılarımla."

Mehmet Akif Mahallesi Muhtar Adayı ADEM MUTLUCAN

Azalar:

Mehmet SAĞAR

Ayşe Betül YILDIZ

Bahri GÜN

Mehmet Ali MATUR

Mehmet ARLI

Hatice ÇELİKDEMİR

Hüseyin UYSAL

Hatice Aytuğ MUTLU

Adem Mutlucanmehmet akif mahallesiBucak muhtar adaylarıTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.