Gültekin Oktay: MHP Burdur'da Büyük Başarı Elde Etti

MHP Burdur İl Başkanı Gültekin Oktay, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinin ardından yaptığı açıklamada, MHP'nin Burdur'da 6 belediye kazanarak en fazla belediye kazanan parti olduğunu açıkladı.

MHP Burdur'da 6 belediye kazanarak en fazla belediye kazanan parti oldu

MHP Burdur İl Başkanı Gültekin Oktay, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinin ardından yaptığı açıklamada, MHP'nin Burdur'da 6 belediye kazanarak en fazla belediye kazanan parti olduğunu açıkladı.

Oktay, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Kıymetli vatandaşlarımız, değerli dava arkadaşlarım,

31 Mart 2024 yerel seçimlerini geride bırakmış bulunmaktayız. Aziz Türk Milleti sandığa giderek tercihini ortaya koymuştur. Vatandaşımızın tercihi başımız gözümüz üstünedir.

Milliyetçi Hareket Partisi Burdur'da 6 Belediye kazanarak, Burdur'da en fazla belediye kazanan parti olmuştur. Bu vesileyle Belediye başkanı, İl Genel Meclis Üyesi, Belediye Meclis üyesi seçilen dava arkadaşlarımı tebrik ediyor, üstün başarılar diliyorum.

Ayrıca partimizin diğer tüm Belediye Başkan adayları, İl Genel Meclisi Üyesi adayları, Belediye Meclis Üyesi adayları kardeşlerime sonsuz şükranlarımı sunuyor, bundan sonraki süreçlerde başarılı olacaklarına gönülden inanıyorum.

Ve son olarak İl, İlçe, Belde teşkilatlarıma ayrı bir parantez açmak istiyorum.

Kıymetli dava arkadaşlarım;

Seçim süreci boyunca, gece demeden gündüz demeden, yorgunluk nedir bilmeden davamız için çalıştınız. Sizler gibi teşkilata sahip olmanın gururunu yaşıyorum. Allah hepinizden razı olsun. Tüm teşkilat mensubu arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sağolun var olun.

Önümüzdeki dönem MHP'nin Burdur'a daha da fazla damga vurduğu dönem olacaktır.

Ne Mutlu Türk'üm diyene."

 

MHP BurdurzaferpartibelediyeGültekin OktayTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.