Esma Özdaşlı Başdanışman Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Esma Özdaşlı, MHP Genel Başkan Başdanışmanı olarak görevlendirildi.

Doç. Dr. Esma Özdaşlı'ya Yeni Görev:

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Esma Özdaşlı, MHP Genel Başkan Başdanışmanı olarak görevlendirildi. MHP'den yapılan açıklamada, Doç. Dr. Esma Özdaşlı'nın partiye ve Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye olan bağlılığı, liyakat ve tecrübesi göz önünde bulundurularak bu göreve getirildiği belirtildi.

Havva Ergen Kurt'tan Tebrik:

Bucak KAÇEP Başkanı Havva Ergen Kurt, Doç. Dr. Esma Özdaşlı'nın MHP Genel Başkan Başdanışmanı olarak görevlendirilmesini kutladı. İyi günde kötü günde her daim Doç. Dr. Esma Özdaşlı'nın yanında olan Bucak KAÇEP Başkanımız Havva Ergen Kurt yaptığı açıklamada, "Doç. Dr. Esma Özdaşlı'nın MHP Genel Başkan Başdanışmanı olarak görevlendirilmesi, partimize ve Genel Başkanımıza olan bağlılığının, liyakat ve tecrübesinin bir göstergesidir. Bu önemli görevde kendisine başarılar dilerim. Doç. Dr. Esma Özdaşlı'nın, bu yeni görevinde de partimize ve Genel Başkanımıza önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Esma ÖzdaşlıMHPBaşdanışmanHavva Ergen KurtTürkiye

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.