DSİ işçi alım tarihini duyurdu

Devlet Su İşleri (DSİ) 2. Bölge Müdürlüğü İzmir'de Temizlik İşçisi olarak çalışmak üzere kadrolu kamu işçisi alımı için başvurular başladı. Başvuru için sayılı gün kaldı. Başvurular, İŞKUR üzerinden yapılabilecek.

Tam zamanlı ve sürekli istihdam edilmek üzere Kadrolu Devlet İşçisi alımı için başvurular başladı. Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için başvuru detayları açıklandı. İşte başvuru sürecine dair tüm bilgiler...

DSİ Kadrolu Kamu İşçisi Alımı Başvuru Zamanı
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü DSİ 2. Bölge Müdürlüğü İzmir adresinde çalışacak Temizlik işlerinde görev verilecek Kadrolu Devlet işçisi alımı başvuruları 12 Temmuz 2024 tarihine kadar yapılabilecektir.

DSİ Kadrolu Kamu Personel Alımı Başvuru Belgeleri
Tam zamanlı ve Kadrolu görev yapacak Temizlik İşlerinde çalışacak kamu işçisi alımı için başvuru aşamasında adaylardan belge talep edilmeyecektir. İŞ Başı yapmaya hak kazanan adaylardan belgeler daha sonra talep edilecektir.

Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Şartları
İzmir Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev yapacak tam zamanlı ve daimi süreli Devlet İşçisi alımı için başvuru Şartları; En Az İlköğretim mezunu olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. En fazla lise ve dengi okul mezunu olmak. 35 Yaşını geçmemiş olmak. Bu ilana başvuru yapmak isteyen adayların Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede yaralanan kişilerden olması gerekmektedir. İŞKUR İş İlan No (00008396697).

DSİ Kadrolu Güncel İşçisi Alımı Müracaatları Nasıl Olacak?
Aday olmak isteyen ve gerekli şartları taşıyan kişiler başvurularını İŞKUR Hizmet Noktalarından bizzat, İŞKUR telefon hattı 170 numarasını arayarak ve İŞKUR internet sitesi üzerinden elektronik ortamda online olarak iş başvurularını tamamlayabileceklerdir.

Kaynak: kamu personeli alımı

son dakikaDSİişçi alımıTürkiye

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.