Burdur Haber - KAÇEP Başkanı Kurt'tan, Esma Özdaşlı'nın MHP MYK Üyeliğine tebrik

MHP Bucak KAÇEP Başkanı Havva Ergen Kurt, Doç. Dr. Esma Özdaşlı'nın MHP Merkez Yönetim Kurulu üyeliğine atanmasını gururla karşıladı. Kurt, Özdaşlı'ya başarılar dilerken, partinin vizyonunu güçlendirecek önemli bir adım olarak nitelendirdi.

MHP Bucak KAÇEP Başkanı Kurt, Özdaşlı'nın MHP MYK Üyeliğine Atanmasını Tebrik Etti

Doç. Dr. Esma Özdaşlı'nın Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyeliğine atanması, parti teşkilatı ve Bucak'ta sevinçle karşılandı. İlk tebrik mesajı, Bucak MHP KAÇEP Başkanı Havva Ergen Kurt'tan geldi.

Kurt, Özdaşlı'yı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Kurt, "Doç. Dr. Esma Özdaşlı'nın MHP Merkez Yönetim Kurulu üyeliğine atanması, gurur verici bir gelişme. Kendisi gibi değerli bir ismin bu göreve getirilmesi, partimizin vizyonunu ve gücünü bir kez daha gösteriyor. Mutlu gününde yanında olduğumuzu ve her daim destekçisi olacağımızı belirtmek isterim. Başarılarının devamını dilerim." dedi.

Doç. Dr. Esma Özdaşlı'nın bu önemli göreve atanması, partililer tarafından da büyük memnuniyetle karşılandı. Özdaşlı'nın, MHP'nin vizyonunu ve ilkelerini daha geniş kitlelere yaymada önemli rol oynayacağına inanılıyor.

Havva Ergen KurtEsma ÖzdaşlıTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.