Bucak'ta Euro 2024 Heyecanı! Hülya Gümüş'ten davet

Bucaklılar, Türkiye Milli Takımı'nın Çekya ile yapacağı kritik maç için Cumhuriyet Meydanı'nda bir araya geliyor. Dev ekranda canlı yayınlanacak maçta milli coşku zirveye taşacak! #bizimçocuklar #BucaktaEuro2024

Bucak'ta Euro 2024 Heyecanı: Türkiye-Çekya Maçı Dev Ekranda!

Euro 2024 heyecanı tüm hızıyla devam ederken, Bucaklılar da bu büyük coşkuyu Cumhuriyet Meydanı'nda hep birlikte yaşayacak. Türkiye Milli Takımı'nın, Çekya ile yapacağı kritik maç için hazırlıklar tamamlandı. Bu büyük karşılaşma, bugün saat 22:00’da dev ekranda canlı olarak yayınlanacak.

Bucak Belediyesi'nin öncülüğünde düzenlenen bu etkinlikte, tüm Bucak halkı tek yürek olacak ve Milli Takımımızı destekleyecek. Etkinlikte, futbolseverler bir araya gelerek milli coşkuyu birlikte yaşayacaklar.

Unutmayın, bu tür etkinlikler sadece futbol heyecanını değil, aynı zamanda toplumun birlik ve beraberlik duygularını pekiştirmekte de önemli rol oynar. Haydi Bucak, milli takımımız için tek yürek olalım ve bu heyecanı hep birlikte yaşayalım!

Cumhuriyet Meydanında buluşalım!

Etkinlik sırasında çektiğiniz fotoğraf ve videoları #bizimçocuklar ve #BucaktaEuro2024 etiketleriyle paylaşarak bu coşkuyu sosyal medyada da yayabilirsiniz.

Bucak Belediyesi ve Belediye Başkanı Hülya Gümüş, tüm Bucak halkını bu özel geceye davet ediyor. Hep birlikte “Bizim Çocuklar”ın zaferine tanıklık etmek için Cumhuriyet Meydanı'nda buluşalım!

Türkiye ÇekyaEuro 2024dev ekranfutbolTürkiye

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.