Bucak-Kocaaliler Güney Çevre Yolu İhalesi Tamamlandı: Trafik Sorunlarına Çözüm Yolda

Bucak-Kocaaliler güney çevre yolunun ihalesi 28 Mart 2024 tarihinde yapıldı. İhaleyi kazanan firma ile Nisan ayının ilk haftası sözleşme yapılıp, Nisan ayı içerisinde çalışmalara başlanacak.

BUCAK- KOCAALİLER GÜNEY ÇEVRE YOLUNUN İHALE YAPILDI

Bucak – Kocaaliler güney çevre yolunun ihalesi 28 Mart 2024 tarihinde yapıldı. İhaleyi kazanan firma ile Nisan ayının ilk haftası sözleşme yapılıp, Nisan ayı içerisinde çalışmalara başlanacak.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal “Bucak’ta araç sayısının yıldan yıla artması neticesinde zaman zaman trafik akışında özellikle kamyon ve ağır tonajlı araçların geçişi nedeniyle sıkıntılar yaşanıyordu. Mevcut Bucak Kocaaliler yolu Bucak içinin karayollarının denetiminde olması nedeniyle cadde üzerindeki esnaflarımızın ruhsat almalarında da çekme mesafelerinden dolayı bir takım problem yaşanıyordu.

Güney çevre yolumuzun yapılmasıyla birlikte bu sorunlar artık ortadan kalkacak. 10 kilometre uzunlukta olan bu çevre yolu projesi tamamlandığında, ilçe merkezimiz üzerinden geçiş yaparak trafik yoğunluğunu arttıran ağır vasıta taşıtlarımızın geçişleri çevre yolu üzerinden sağlanacak olup, Bucak Organize Sanayi Bölgesi’ne ve Burdur-Antalya karayolu üzerine ulaşımları kolaylaşacaktır. Hayırlı olsun” dedi.

Bucak-Kocaaliler Güney Çevre yoluihaleçalışmason dakikaTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.