Başkan Ercengiz Anneler Gününü unutmadı

Başkan Ercengiz Kadın personelin Anneler gününü kutladı

Başkan Ercengiz Kadın personelin Anneler gününü kutladı

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 12 Mayıs Anneler Günü nedeniyle belediyede görev yapan kadın personele çiçek vererek Anneler günlerini kutladı

12 Mayıs Anneler Günü nedeniyle Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, belediyede çalışan kadın personelin Anneler günlerini kutladı.

Başkan Ercengiz, “Biliyorum ve tahmin ediyorum buradaki kadın arkadaşlarım, kardeşlerim bacılarım evlatlarına iyi bir gelecek hazırlamak için sabahın erken saatlerinde kalkarak bu kente ayrı bir güzelliği bu kente yaşatmak için çabalıyorlar. Alınlarının teriyle namusuyla kazanarak evlatlarının kursaklarından helal lokmayı geçirmek için çabalıyorlar. Ben onlara bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizlere sonsuz bir sevgi ve özveri sunan tüm annelerimizin, anne adaylarının ve bu eşsiz duyguyu yüreklerinde taşıyan tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyor, kaybettiğimiz tüm annelerimizi de rahmetle anıyorum.” diye konuştu.

anneler günübaşkan ercengizkutlamaTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.