Başkan Bayraktar, Başkan Özel'i Ziyaret Etti! Tarım Sorunları Konuşuldu

Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Antalya Ziraat Odaları Başkanları ile birlikte Bucak Ziraat Odası'nı ziyaret etti. Detaylar haberimizde...

Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi BAYRAKTAR, Ziraat Odaları Birliği Genel Sekreteri Hasan Hüseyin COŞKUN ile birlikte Antalya Muratpaşa Ziraat Odası Başkanı Nazif ALP, Serik Ziraat Odası Başkanı Mustafa YAVUZ, Elmalı Ziraat Odası Başkanı Mustafa YILMAZ, Manavgat Ziraat Odası Başkanı Rasim METİN, Kumluca Ziraat Odası Başkanı Hidayet KÖKCE, Alanya Ziraat Odası Başkanı Tahir GÖKTEPE, Gazipaşa Ziraat Odası Başkanı Yusuf ÇELİK, Kaş Ziraat Odası Başkanı Ramazan SÜER, Finike Ziraat Odası Başkanı Halil SARIÇOBANOĞLU, Korkuteli Ziraat Odası Başkan Vekili Soner AKKANAT ile birlikte Bucak Ziraat Odamızı ziyaret etti.

Tarım sektöründeki sorunların ele alındığı ziyarette, maliyet arttırıcı unsurların üreticilere olumsuz etkileri, ürünlerde verim ve kalite gibi yapısal sorunların yanında uygulanan yanlış tarım politikaları da ele alındı.

Odamızı ziyaret eden Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi BAYRAKTAR ve Antalya merkez ve ilçe Ziraat Odaları Başkanları ziyaretlerinden memnun kaldıklarını dile getirerek, Bucak Ziraat Odasının başarılı faaliyetlerinden dolayı Bucak Ziraat Odası Başkanımız Bilal ÖZEL’ e teşekkür ettiler.

Bucak Ziraat Odası Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, " Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi BAYRAKTAR ‘a ev sahipliği yaptığımız için onur duyuyor sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz. " ifadelerine yer verildi.

tarımziraat odasıŞemsi BAYRAKTARsorunlarTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.