Bahçeşehir Koleji Burdur'da Yaz Okulu başlıyor

Bahçeşehir Koleji Burdur Kampüsü'nde 3-12 yaş aralığındaki çocuklar için 2 ayrı dönem halinde yaz okulu düzenleniyor. Detaylar haberimizde...

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ'NDE YAZ OKULU BAŞLIYOR!

Bahçeşehir Koleji Burdur Kampüsü’nde dolu dolu bir yaz okulu başlıyor.

3-12 Yaş aralığında 20 Haziran-24 Temmuz ve 25 Temmuz- 29 Ağustos tarihleri arasında 2 ayrı dönem halinde düzenlenecek yaz okulunda deneyimli eğitmenler ile öğrenciler sanatsal ve sportif faaliyetlerde bu yaz bol bol eğlenecek.

Yaz okulu programı hafta içi 5 gün 08.30-17.30 saatlerinde tam gün olarak faaliyet gösterecek. Öğrenciler günde 3 öğün yemek imkanından faydalanacak. Öğrenciler yaz okulunda hem yaz tatilini değerlendirme fırsatı bulacaklar hem de eğlenceli vakit geçirmenin ayrıcalığını yaşayacaklar.

Yaz okuluyla ilgili açıklamalarda bulunan Kampüs Müdürü Tamer BAYAR “Burdur’da kaliteli eğitimin öncülüğünü yapan Burdur Bahçeşehir Kolejimiz 9 yıldır olduğu gibi bu yıl da yaz tatilini verimli geçirmenin tek adresi.

20 Haziran - 24 Temmuz ve 25 Temmuz - 29 Ağustos tarihleri arasında iki ayrı dönem şeklinde deneyimli eğitmeler ile çocuklarımızın doyasıya eğleneceği, takım ruhunu destekleyen, spor, sanat, robotik, İngilizce ve bilim alanlarında dolu dolu bir program ile geliyoruz.“dedi

Kayıt İçin: 0248 234 51 22 -0505 999 51 22 telefon numaralarında iletişime geçebilirsiniz.

 

son dakikaBurdur Bahçeşehir KolejiTürkiye

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.