Ağlasun MHP SKM Açılışı Yoğun Katılım ile Yapıldı.

Ağlasun Milliyetçi Hareket Partisi seçim koordine merkezi vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti, 

Ağlasun Milliyetçi Hareket Partisi seçim koordine merkezi vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti, açılışa Oğuzhan mehteran takımının mehter marşıyla karşılanan Burdur il başkanı Gültekin Oktay,il başkan yardımcıları Andaç Özdemir,Yusuf Savaş,Burdur Eğitim Sen başkanı Orhan Akın ,Burdur Kaçep başkanı Nazan Oktay,Kızılkaya belediye başkanı İlkay Güngör,Çeltikci ilçe başkanı Erdoğan Evsen, MHP Çeltikci belediye başkan adayı Ramazan Erzin,Burdur BBP belediye başkan adayı Muhammet Taşkın,Ağlasun eski belediye başkanı Aydın Kaplan ,Ağlasun Mhp ilçe teşkilatı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılışta konuşan Mhp belediye başkan adayı ,Hasan Düden"Öncelikle katılım sağlayan herkese çok teşekkür ederim .geçmis belediye başkanlarımız dönemine göre hizmetler yapmıştır ,bizlerde daha iyi hizmet vermek için adayız ,inşallah kazanacağız ,halkımıza hakettiği hizmeti vereceğiz,bana 31 yaşımda bu adaylığı layık gören liderimiz sayın doktor Devlet Bahçeliye şükranlarımı sunuyorum "dedi.
MHP Burdur İl başkanı Gültekin Oktay ise tüm teşkilat birbirine kenetlidir ,birdir ,beraberdir,adayımızın herdaim arkasındayız,inşallah Ağlasunda bu seçimi alacağız dedi,yoğun katılımın olduğu gözlenirken proğram bitiminde lokma dağıtımı yapıldı.

Fatime .O.Ş 

MHP AğlasunAğlasun Belediye başkan adayı2024 yerel seçimleriTürkiyeBurdurAğlasun

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.