2019 yılında Burdur'un Ağlasun ilçesi Belediye Başkanı olarak seçilen Ali Ulusoy, 31 Mart Yerel Seçimleri için AK Parti Ağlasun Belediye Başkan adayı oldu.
Uzun zamandır herkes tarafından merak edilen soru bugün yapılan açıklamayla cevaplanmış oldu. Ali Ulusoy, yeni dönemde AK Parti'nin adayı olarak duyuruldu.
Ali Ulusoy, 1 Eylül 1966 yılında Burdur'un Ağlasun ilçesinde doğdu. İlk ve ortaöğretimi Ağlasun'da tamamlayan Ali Ulusoy, 26 Haziran 1984'te Burdur Eğitim Yüksekokulu Sınıf Öğretmenliği bölümünü tamamladı. 30 Haziran 2000'de İlköğretim öğretim lisans tamamlama programı sosyal bilgiler bölümünden mezun olan Ali Ulusoy, 30 yıl öğretmenlik yaptı.
Evli ve 3 çocuk babası olan Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde AK Parti Ağlasun Belediye Başkan adayı oldu.
Burdur Ağlasun'da yeni belediye başkanı belli oldu. Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy oldu. Peki Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy kimdir? İşte Ali Ulusoy'un biyografisi:...
Başkan Ulusoy hiçbir yerel yöneticinin yapmadığı riske almadığı seçimi kaybetme pahasına 50 yıllık altyapıyı yeniledik. Doğalgaz ilçemize Hayırlı olsun
Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy, aylık olağan meclis toplantısının ardından ilçede faaliyet gösteren Abant Su Fabrikası'nı ziyaret etti.
Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü öğrencileri, Ağlasun ilçesinde proje çalışması yapıyor.
Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy, belediye personelini Kahramanmaraş'ta ziyaret etti.
Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy, Burdur'un Bucak ilçesi Organize Sanayi'de hizmet veren Atanlar Kereste'yi ziyaret etti.