15.11.2018 - Burdur Şehir Portalı & Firma Rehberi

Karamanlı’ya Dev Spor Tesisi Yapılacak!

Karamanlı’ya Dev Spor Tesisi Yapılacak!

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, futbol sahasının halıya dönüştürülmesi için 826 bin TL Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ödenek gönderileceğini, Karamanlı Belediyesi bütçesinden de 300 bin TL’lik ödenek çıkartılarak Karamanlı’ya dev bir spor tesisi yapılacağını bildirdi.

Başkan Fatih Selimoğlu yaptığı açıklamada “Futbol sahasının halıya dönüştürülmesi ve Kapalı spor salonuna istinat duvarı ve duvar üstü korkuluk yapılması için 826.000,00 TL bedelinde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Spor Toto gelirlerinden ödenek karşılanacaktır.

Ödeneğin tahsisini sağlayan başta Sayın Bakanımız Sayın Osman Aşkın BAK’a, Spor Toto Başkanı Sayın Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’na, Spor Genel Müdürü Sayın Mehmet BAYKAN’a Milletvekilimiz Sayın Bayram ÖZÇELİK’e, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Ömer Faruk ŞİRAN’a şahsım ve Karamanlı Halkı adına teşekkür ederim.

Halı saha yapımında yaklaşık 300.000,00 TL Belediye Başkanlığımızca Çim sahanın temizlenmesi, halı saha yapımı için zemin mıcır dolgusu, drenaj işlemleri ve iş makinası ile düzenleme için destek sağlanacaktır.

Spora verilen destek, Geleceğimize verilen destek olduğunu biliyoruz.İlçemize, en çok sporcularımıza hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ