14.12.2018 - Burdur Şehir Portalı & Firma Rehberi

İlçe Başkanı Olacaktı; Şimdi Partisinden İstifa Etti

İlçe Başkanı Olacaktı; Şimdi Partisinden İstifa Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Bucak İlçe Teşkilatı’nda bir istifa daha.. MHP’li muhalif başkan adayı Sefa Sönmez, partisinden istifa etti.
Geçtiğimiz aylarda yapılan MHP Bucak İlçe Kongresi’nde muhaliflerin desteklediği aday olan Sefa Sönmez, kongrenin iptal olması nedeniyle başkan olma süreci de bir nevi tıkanmıştı.
Dün sosyal medya hesabından istifa dilekçesini paylaşan Sefa Sönmez, partisinden istifa ettiğini şu sözlerle duyurdu: “Orta Asyadan başlayan bozkurt sevdamız Ergenekondan çıktığımız günün heyecanıyla hala içimizde.Gönül verdiğimiz davamızi ilelebet yaşatacağız. Ancak bugüne gelindiğinde bugüne kadar üyesi olmaktan onur duyduğum Partimde davamizi yaşamaya ve yaşatmaya içinde bulunulan şartlar izin vermemektedir. Ülkücülük başbuğumuzun izinde yaşamaktır. Bugün yaşanılanlar ve bize yaşatılanlar biz başbuğ sevdalilarini hizmet erlerini dışlamıştır. Tüm bu gerekçelerle Onun davasını yaşamak ve yaşatmak ve onun bize biraktigi bayragi tasimak amaciyla Ergenekondan çıkan Türk milleti gibi Milliyetçi Hareket Partisinden istifa ediyorum“

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ