19.07.2018 - Burdur Şehir Portalı & Firma Rehberi

Evden Eve Nakliyatta Bucaklıların Tercihi: Bucak Nakliyat

Evden Eve Nakliyatta Bucaklıların Tercihi: Bucak Nakliyat
Reklam


Özellikle kiracı olanlar birkaç yılda bir ev değiştirmek zorunda kalmaktadırlar. Her taşınma öncesi bir sürü hazırlık, bir sürü emek taşınma sonrası ise kırılan eşyalar, arızalanan mobilyalar, beyaz eşyalar. Ev değiştirmek ne kadar büyük bir sorundur.

Eşyalarımızı taşısın diye emanet ettiğimiz kişilerin iş bilmeyişleri, eşyalarımıza bizim kadar özen göstermemeleri hem bizi sinirlendirir hem de kaybettiğimiz eşyalarımız için üzülmemize neden olurlar.
Keşke öyle bir nakliyat firması olsa da bizler elimizi bile değirmeden eşyalarımız istediğimiz adrese gidip yerleşse. Kim istemez ki böyle bir hizmeti. Hem de hiçbir eşya kırılmadan, bozulmadan ve zarar görmeden.
BUCAK NAKLİYAT, 7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDE
Yıllardır bu sektörde hizmet veren Bucak Nakliyat,  tam da bu isteğiniz için kurulmuş bir firma. Bucak ilçesinde faaliyete başlayan Bucak Nakliyat Evden Eve Taşımacılık, taşınmak isteyenlerin yardımına koşmaya devam ediyor.
En çok da evden eve nakliyat hizmeti ile müşteri kazanmayı başaran Bucak Nakliyat’ta hiçbir eşyanız kırılmadan, bozulmadan, zarar görmeden yeni adreslerinize ulaştırılmaktadır. Siz hiçbir şekilde elinizi bile değirmeden evinize gelip eşyalarınızı özel kutuları ve ambalaj malzemeleri ile paketlemekte, itina ile yerleştirdiği taşıma araçları ile istediğiniz adrese eşyalarınızı ulaştırmaktadır.
EN UYGUN FİYATA, GARANTİLİ TAŞIMACILIK
İşletme sahibi Osman Peker ve Harun Çetin, NNC Medya’ya yaptığı açıklamada ” 9.kata kadar çıkan 26 metrelik asansörümüzle,şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliyat hizmetleri veriyoruz. Garantili olarak taşıma ve nakliye işlerinizi, en uygun fiyata yapıyoruz. Müşterilerimizi mağdur etmeden, eşyalarına en iyi şekilde muhafaza ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.
İNŞAAT MALZEMELERİ DE TAŞIYORLAR
Yine inşaat firmalarınında yardımcısı olduklarını belirten işletme sahipleri  Osman Peker ve Harun Çetin “İnşaat için gerekli olan fayans, pen, cam,kapı, laminant parke gibi ürünleri de istenilen yere götürüyor, garantili bir şekilde teslim ediyoruz” ifadelerini kullandılar
 
Bucak Nakliyat Evden Eve Asansörlü Taşımacılık
Osman Peker  : 0534 773 0103
Harun Çetin : 0543 316 5660


Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ