14.12.2018 - Burdur Şehir Portalı & Firma Rehberi

En İyi Domates Yetiştirene 4 Bin TL Ödül!

En İyi Domates Yetiştirene 4 Bin TL Ödül!

Burdur’un Söğüt Belediyesi tarafından düzenlenen 14. Geleneksel Domates ve Kültür Festivali bu akşam başlıyor.

Söğüt Belediyesi tarafından organize edilen ve bu yıl 14.sü düzenlenecek olan Geleneksel Domates ve Kültür Festivali’nde birbirinden ünlü sanatçılar sahne alacak.3 Gün Boyunca Vatan TV’den Canlı Yayınla izlenecek şenliklerde, 28 Temmuz Cuma Günü, Bülent Serttaş, Muhsin Yaralı, Ozan Nihat, Selahattin Kazanoğlu Yaşar Demiroğlu 29 Temmuz Cumartesi Günü Hasan Yılmaz, Ümmü Erbil 30 Temmuz Pazar Günü Resul Dindar, Sevcan Orhan sahne alacak. Konserler halk tarafından ücretsiz olarak seyredilebilecek.

Söğüt Belediyesinin yeni hizmet binasının temel atma töreninin de yapılacağı etkinlikte, En İyi Domates Yetiştiricileri ödüllendirilecek. En İyi Domates Yetiştiricileri yarışmasında 1.ciye 4 bin TL, 2.ciye 3 bin TL, 3.cüye 2 bin TL, 4.cü ve 5.ciye ise bin TL ödül verilecek.

Söğüt Belediye Başkanı Salih Yavuz, Burdur başta olmak üzere tüm çevre il ve ilçelerden misafirleri beldede ağırlamak istediklerini belirterek, “Amacımız hem hemşehrilerimizle bir araya gelmek hem de Söğüt’ümüzün domatesini,kültürünü ve insanlarımızı tüm dünyaya tanıtmak. Bu nedenle güzel bir festival yaşanacak. Festivalimize tüm misafirlerimizi bekliyoruz” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ