15.11.2018 - Burdur Şehir Portalı & Firma Rehberi

Bucak’ta Alfa VR & PS Oyun Merkezi Açıldı

Bucak’ta Alfa VR & PS Oyun Merkezi Açıldı

Bucak ilçesinde ilk defa sanal gerçeklik oyun salonu açıldı. Batı Akdeniz bölgesinde de ilk olma özelliğini taşıyan Alfa VR & PS Oyun Merkezi,oyun merkezlerinden değil çok daha ötesi.

İşletmeci Ahmet Ferman Ekmen tarafından kurulan Alfa VR & PS Oyun Merkezi’nde 7 adet Playstation ve 4 adet de sanal gerçeklik gözlüğü ile Bucak halkı başta olmak üzere bölge halkını farklı bir oyun konsepti ile tanıştıracak.

Sanal gerçeklik merkezini tanımlayan işletmeci Ahmet Ferman Ekmen, “Sanal gerçeklik ortamlarıyla başa takılan özel bir kask ya da gözlükler ve projeksiyonlar yoluyla aksiyonlu ya da aksiyon olmayan normal oyunlar gerçekmiş gibi oynanıyor. Sanal Gerçeklik Merkezi’nde insan oyun oynarken kendini apayrı bir dünyada hissediyor. Özellikle bir okyanus içindeyseniz yanınızdan balinalar, köpek balıkları ve çeşitli balıklar geçiyor; okyanusun verdiği o gizemli ses insanda korku ve cesaret karışımı bir duygu oluşturuyor” dedi.

Açılan işletmede bugüne kadar Playstationlar ile oyunlarını oynayanlar artık Sanal Gerçeklik ile de tanışacak. En son sistem ve teknolojiyle oyunun başkahramanı olacak olan oyunseverler, ellerindeki joystickler ile de bazen ok, bazen silah bazen olta olarak kullanabilecek.

Bucak’ta bu farklı deneyimi yaşamak isteyenler Pazar Mahallesi Okullar Caddesi 3601 Sokak’ta bulunan Alfa VR & PS Oyun Merkezi’ni ziyaret edebilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ