15.11.2018 - Burdur Şehir Portalı & Firma Rehberi

Başkan Ercengiz, sessiz kalmadı esnafa kulak verdi

Başkan Ercengiz, sessiz kalmadı esnafa kulak verdi

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Bayer Sokak ve Şehit Ersan Caddesi esnafları için anket çalışması başlattı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in talimatıyla Bayer Sokak ve Şehit Ersan Caddesi esnafları için anket başlatıldı. Ankette esnafların Köprübaşı Kavşağı düzenlemeleri ve Köprübaşı’ndan Bayer Sokağa geçişin kapatılması hakkında memnuniyetleri soruluyor.
Halkımızın sorunu bizim sorunumuzdur diyen Başkan Ercengiz, “Yaptığımız hiçbir çalışmada halkımıza eziyet etmek, halkımızı üzmek, halkımızı zora sokmak için değil yaşanabilir bir kent oluşturmak için çalışıyoruz. Mutlu Birey Mutlu Burdur ülküsü içerisinde Burdur’a hizmet etmek için görevimizin başındayız. Eğer o bölgede böyle bir sorun yaşanıyor ve bu konuda samimilerse bunun çözümü Burdur Belediyesidir. Bu soruna ortak akılla çözüm bulunacağız. Anket sonucuna göre Burdur Halkının kullanımına en uygun yöntem neyse Burdur Halkı’nın mutluluğu sağlanacaktır” diye konuştu.
Bayer Sokak ve Şehit Ersan Caddesi esnaflarını Burdur Belediyesine davet eden Başkan Ercengiz, bir sorun varsa esnaf ve vatandaşlarımızla görüşerek ortak akılla üstesinden geleceklerini sözlerine ekledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ